S1210-121K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit S1210-121K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | S1210-121K |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 120NH 1.062A 170 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | S1210-121K | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 120NH 1.062A 170 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 66926 pcs | Datový list | S1210(R) Series Datasheet |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | 1210 |
| Velikost / Rozměry | 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm) | stínění | Shielded |
| Série | S1210 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 40 @ 25MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) | Ostatní jména | DN1051TR S1210-121K TR 500 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Iron | Výrobní standardní doba výroby | 36 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Frekvence indukčnosti - test | 25MHz |
| indukčnost | 120nH | Výška - Sedící (Max) | 0.101" (2.57mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 350MHz | Detailní popis | 120nH Shielded Inductor 1.062A 170 mOhm Max 1210 (3225 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 170 mOhm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 1.062A |