S4924R-331K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit S4924R-331K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | S4924R-331K |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 330NH 1.705A 130 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 800 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | S4924R-331K | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 330NH 1.705A 130 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 40484 pcs | Datový list | S4924(R) Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) | stínění | Shielded |
| Série | S4924R | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 46 @ 25MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | S4924R-331K 800 TR |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Phenolic |
| Frekvence indukčnosti - test | 25MHz | indukčnost | 330nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.230" (5.84mm) | Frekvence - Self Resonant | 275MHz |
| Detailní popis | 330nH Shielded Inductor 1.705A 130 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 130 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 1.705A | Proud - Saturace | 1.705A |