S4924R-562J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit S4924R-562J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | S4924R-562J |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 5.6UH 725MA 720 MOHM |
Product parameter
| Part Number | S4924R-562J | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 5.6UH 725MA 720 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 33210 pcs | Datový list | S4924(R) Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) | stínění | Shielded |
| Série | S4924R | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 44 @ 7.9MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | S4924R-562J 800 TR |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Iron |
| Frekvence indukčnosti - test | 7.9MHz | indukčnost | 5.6µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.230" (5.84mm) | Frekvence - Self Resonant | 65MHz |
| Detailní popis | 5.6µH Shielded Inductor 725mA 720 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 720 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 725mA | Proud - Saturace | 725mA |