SPD127R-682M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SPD127R-682M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SPD127R-682M |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 6.8UH 6.2A 30 MOHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | SPD127R-682M | Výrobce | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 6.8UH 6.2A 30 MOHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 45077 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) | stínění | Shielded |
| Série | SPD127R | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | SPD127R-682M TR 500 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 100kHz | indukčnost | 6.8µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.315" (8.00mm) | Frekvence - Self Resonant | - |
| Detailní popis | 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 6.2A 30 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 30 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 6.2A | Proud - Saturace | 6.2A |