AK-ATA-100
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit AK-ATA-100 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | AK-ATA-100 |
|---|---|
| Výrobce | ASSMANN WSW Components |
| Popis | CABLE ULTRA ATA HDD 100MBPS .46M |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | AK-ATA-100 | Výrobce | ASSMANN WSW Components |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 42076 pcs | Datový list | AK-ATA-100 Drawing |
| Kategorie | Sestavy kabelů | Používání | - |
| stínění | Unshielded | Série | - |
| Pitch - Konektor | 0.100" (2.54mm) | Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Ostatní jména | AE10184 AE1312 AE1312-ND AKATA100R |
Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 40 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 20 Weeks | Délka | 1.51' (460.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | - |
| Detailní popis | 40 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket (3) 1.51' (460.00mm) | Kontakt Finish Tloušťka | - |