DN-19TRAY-1-800-SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DN-19TRAY-1-800-SW s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DN-19TRAY-1-800-SW |
|---|---|
| Výrobce | ASSMANN WSW Components |
| Popis | FIXED SHELF 800MM CABINET BLK |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | DN-19TRAY-1-800-SW | Výrobce | ASSMANN WSW Components |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED SHELF 800MM CABINET BLK | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4598 pcs | Datový list | DN-19TRAY-1-800-SW |
| Kategorie | Krabice, skříně, regály | Hmotnost | 6 lbs (2.7kg) |
| Větrání | Vented | Typ | Shelf, Fixed |
| Velikost / Rozměry | 20.670" L x 18.310" W x 1.180" H (525.02mm x 465.07mm x 29.97mm) | Informace o lodní dopravy | Shipped from Digi-Key |
| Série | Digitus® | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál | Metal, Steel | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Pro použití s / příbuzné výrobky | Digitus® Cabinets | Funkce | - |
| Detailní popis | Metal, Steel Shelf, Fixed 20.670" L x 18.310" W x 1.180" H (525.02mm x 465.07mm x 29.97mm) Black | Barva | Black |