domů > produkty > Sestavy kabelů > Obdélníkové sestavy kabelů > H3AAH-1006M
H3AAH-1006M
H3AAH-1006M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit H3AAH-1006M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number H3AAH-1006M
Výrobce ASSMANN WSW Components
Popis IDC CBL - HHSC10H/AE10M/HHSC10H
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number H3AAH-1006M Výrobce ASSMANN WSW Components
Popis IDC CBL - HHSC10H/AE10M/HHSC10H Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Sestavy kabelů Používání -
stínění Unshielded Série -
Pitch - Konektor 0.100" (2.54mm) Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Počet řádků 2 Počet poloh 10
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Délka 0.500' (152.40mm, 6.00")
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce -
Detailní popis 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00") Kontakt Finish Tloušťka 15.0µin (0.38µm)