domů > produkty > Kondenzátory > Kondenzátory tenkého filmu > 04023J0R7ABSTR
04023J0R7ABSTR
04023J0R7ABSTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 04023J0R7ABSTR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 04023J0R7ABSTR
Výrobce AVX Corporation
Popis CAP THIN FILM 0.7PF 25V 0402
(v amerických dolarech)
5000 pcs10000 pcs15000 pcs
Product parameter
Part Number 04023J0R7ABSTR Výrobce AVX Corporation
Popis CAP THIN FILM 0.7PF 25V 0402 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 294039 pcs Datový list Accu-P® Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±0.05pF Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Série Accu-P® Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0402 (1005 Metric) Ostatní jména 478-7402-2
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.016" (0.40mm)
Funkce RF, High Q, Low Loss Detailní popis 0.7pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric)
kapacitní 0.7pF