domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 08052C103MAT2A
08052C103MAT2A
08052C103MAT2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 08052C103MAT2A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 08052C103MAT2A
Výrobce AVX Corporation
Popis CAP CER 10000PF 200V X7R 0805
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number 08052C103MAT2A Výrobce AVX Corporation
Popis CAP CER 10000PF 200V X7R 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.037" (0.94mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Série - hodnocení -
Obal Original-Reel® Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Ostatní jména 478-11867-6 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 10000pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapacitní 10000pF Aplikace General Purpose