domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 08055C183MAT2A
08055C183MAT2A
08055C183MAT2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 08055C183MAT2A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 08055C183MAT2A
Výrobce AVX Corporation
Popis CAP CER 0.018UF 50V X7R 0805
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 08055C183MAT2A Výrobce AVX Corporation
Popis CAP CER 0.018UF 50V X7R 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±20% Tloušťka (Max) 0.037" (0.94mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.018µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapacitní 0.018µF