domů > produkty > Kondenzátory > Kondenzátory tenkého filmu > 08055J1R2ABTTR
08055J1R2ABTTR
08055J1R2ABTTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 08055J1R2ABTTR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 08055J1R2ABTTR
Výrobce AVX Corporation
Popis CAP THIN FILM 1.2PF 50V 0805
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 81084 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number 08055J1R2ABTTR Výrobce AVX Corporation
Popis CAP THIN FILM 1.2PF 50V 0805 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 81084 pcs Datový list Accu-P® Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±0.05pF Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm)
Série Accu-P® Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 0.044" (1.13mm) Funkce RF, High Q, Low Loss
Detailní popis 1.2pF Thin Film Capacitor 50V 0805 (2012 Metric) kapacitní 1.2pF