domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 12103C823KAT2A
12103C823KAT2A
12103C823KAT2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 12103C823KAT2A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 12103C823KAT2A
Výrobce AVX Corporation
Popis CAP CER 0.082UF 25V X7R 1210
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 12103C823KAT2A Výrobce AVX Corporation
Popis CAP CER 0.082UF 25V X7R 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.037" (0.94mm)
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 0.082µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) kapacitní 0.082µF