1808SC151MATME
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 1808SC151MATME s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1808SC151MATME |
|---|---|
| Výrobce | AVX Corporation |
| Popis | CAP CER 150PF 1.5KV X7R 1808 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 1808SC151MATME | Výrobce | AVX Corporation |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 150PF 1.5KV X7R 1808 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4043 pcs | Datový list | High Voltage MLC Chips |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 1500V (1.5kV) |
| Tolerance | ±20% | Tloušťka (Max) | 0.080" (2.03mm) |
| teplotní koeficient | X7R | Velikost / Rozměry | 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) |
| Série | - | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1808 (4520 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount, MLCC |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | High Voltage |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 150pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) |
| kapacitní | 150pF | Aplikace | General Purpose |