5AS100JABCA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 5AS100JABCA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 5AS100JABCA |
|---|---|
| Výrobce | AVX Corporation |
| Popis | CAP CER 10PF 2KV NP0 RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 5AS100JABCA | Výrobce | AVX Corporation |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 10PF 2KV NP0 RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5395 pcs | Datový list | Disc Ceramic Caps, Class I |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 2000V (2kV) |
| Tolerance | ±5% | Tloušťka (Max) | - |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 | Velikost / Rozměry | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Série | - | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Disc |
| Provozní teplota | -30°C ~ 125°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Lead Style | Straight |
| Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.157" (4.00mm) | Funkce | - |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 10pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc |
| kapacitní | 10pF | Aplikace | General Purpose |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
5ASTFD3G3F35I3N - Výrobci:
Intel® FPGAs - Popis:
IC FPGA 350 I/O 1152FBGA - Na skladě:
25
- Část#:
5ASA - Výrobci:
Apex Tool Group - Popis:
TWEEZER POINTED VERY FINE 4.50" - Na skladě:
5ASASL - Výrobci:
Apex Tool Group - Popis:
TWEEZER POINT VERY FINE 4.53" - Na skladě: