5WH103SACAI
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 5WH103SACAI s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 5WH103SACAI |
|---|---|
| Výrobce | AVX Corporation |
| Popis | CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 5WH103SACAI | Výrobce | AVX Corporation |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5246 pcs | Datový list | Disc Ceramic Caps, Class III |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | -20%, +50% | Tloušťka (Max) | - |
| teplotní koeficient | Y5P (B) | Velikost / Rozměry | 0.236" Dia (6.00mm) |
| Série | - | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Box (TB) | Paket / krabice | Radial, Disc |
| Provozní teplota | -30°C ~ 85°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Lead Style | Straight |
| Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.157" (4.00mm) | Funkce | - |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 10000pF -20%, +50% 50V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc |
| kapacitní | 10000pF | Aplikace | General Purpose |