domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > CKR22CG270JS
CKR22CG270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CKR22CG270JS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number CKR22CG270JS
Výrobce AVX Corporation
Popis CAP CER 27PF 200V NP0 2-DIP
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 14490 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
200 pcs
Product parameter
Part Number CKR22CG270JS Výrobce AVX Corporation
Popis CAP CER 27PF 200V NP0 2-DIP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 14490 pcs Datový list CKR Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±5% Tloušťka (Max) -
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm)
Série Military, MIL-PRF-39014, CKR22 hodnocení -
Obal Tube Paket / krabice 2-DIP
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Lead Style - Rozestup vývodù 0.325" (8.25mm)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) 0.175" (4.45mm)
Funkce - Poruchovost S (0.001%)
Detailní popis 27pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2-DIP kapacitní 27pF