domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > MR075A104FSA
MR075A104FSA
MR075A104FSA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MR075A104FSA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MR075A104FSA
Výrobce AVX Corporation
Popis CAP CER 0.1UF 50V NP0 RADIAL
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 6364 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number MR075A104FSA Výrobce AVX Corporation
Popis CAP CER 0.1UF 50V NP0 RADIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 6364 pcs Datový list MR Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±1% Tloušťka (Max) -
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.490" L x 0.140" W (12.44mm x 3.55mm)
Série Military, MIL-PRF-20, Ceralam® MR07 hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 1010-1274
1010-1274-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Lead Style Straight
Rozestup vývodù 0.400" (10.16mm) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 0.500" (12.70mm) Funkce -
Poruchovost S (0.001%) Detailní popis 0.1µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapacitní 0.1µF Aplikace General Purpose