TAP104M035SRW
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TAP104M035SRW s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TAP104M035SRW |
|---|---|
| Výrobce | AVX Corporation |
| Popis | CAP TANT 0.1UF 35V 20% RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | TAP104M035SRW | Výrobce | AVX Corporation |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP TANT 0.1UF 35V 20% RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 322337 pcs | Datový list | TAP Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 35V |
| Typ | Conformal Coated | Tolerance | ±20% |
| Velikost / Rozměry | 0.177" Dia (4.50mm) | Série | TAP |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Radial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Výrobce Size Code | A | Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | 0.098" (2.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.276" (7.00mm) | Funkce | General Purpose |
| Poruchovost | - | ESR (Equivalent Resistance Series) | 26 Ohm |
| Detailní popis | 0.1µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 26 Ohm | kapacitní | 0.1µF |