UT026D103MAC2F
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UT026D103MAC2F s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UT026D103MAC2F |
|---|---|
| Výrobce | AVX Corporation |
| Popis | CAP CER 10000PF 6.3V X5R 0402 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 15000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | UT026D103MAC2F | Výrobce | AVX Corporation |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 10000PF 6.3V X5R 0402 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 132023 pcs | Datový list | Ceramic Chip Capacitor CatalogUT Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 6.3V |
| Tolerance | ±20% | Tloušťka (Max) | 0.006" (0.15mm) |
| teplotní koeficient | X5R | Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Série | UT | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) |
| Ostatní jména | 478-6239-2 UT026D103MAC2F/15K |
Provozní teplota | -55°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 11 Weeks | Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Low Profile |
| Detailní popis | 10000pF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) | kapacitní | 10000pF |