domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > AISC-0805-R068J-T
AISC-0805-R068J-T
AISC-0805-R068J-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit AISC-0805-R068J-T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number AISC-0805-R068J-T
Výrobce Abracon Corporation
Popis FIXED IND 68NH 500MA 380 MOHM
(v amerických dolarech)
2000 pcs
Product parameter
Part Number AISC-0805-R068J-T Výrobce Abracon Corporation
Popis FIXED IND 68NH 500MA 380 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 546707 pcs Datový list AISC-0805(F) Series DatasheetAISC-0805 Drawing
Kategorie Induktory, cívky, tlumivky Typ Wirewound
Tolerance ±5% Dodavatel zařízení Package 0805
Velikost / Rozměry 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm) stínění Unshielded
Série AISC-0805 hodnocení -
Q @ Freq 55 @ 500MHz Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Ostatní jména 535-10499-2
AISC0805R068JT
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro Ceramic
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 200MHz indukčnost 68nH
Výška - Sedící (Max) 0.061" (1.55mm) Frekvence - Self Resonant 1.45GHz
Detailní popis 68nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 380 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 380 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 500mA Proud - Saturace -