ASMPL-0805-R22M-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ASMPL-0805-R22M-T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ASMPL-0805-R22M-T |
|---|---|
| Výrobce | Abracon Corporation |
| Popis | FIXED IND 0.22UH 1.6A 88MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ASMPL-0805-R22M-T | Výrobce | Abracon Corporation |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 0.22UH 1.6A 88MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Multilayer |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | 0805 (2012 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) | stínění | Unshielded |
| Série | ASMPL | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) | Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál - jádro | Ceramic | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Frekvence indukčnosti - test | 100kHz | indukčnost | 220nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.024" (0.60mm) | Frekvence - Self Resonant | 100MHz |
| Funkce | - | Detailní popis | 220nH Unshielded Multilayer Inductor 1.6A 88 mOhm Max 0805 (2012 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 88 mOhm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 1.6A |
| Proud - Saturace | 1.2A |