domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Tranzistory - FET, MOSFETy - Pole > ALD210800PCL
ALD210800PCL
ALD210800PCL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ALD210800PCL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ALD210800PCL
Výrobce Advanced Linear Devices, Inc.
Popis MOSFET 4N-CH 10.6V 0.08A 16DIP
(v amerických dolarech)
50 pcs
Product parameter
Part Number ALD210800PCL Výrobce Advanced Linear Devices, Inc.
Popis MOSFET 4N-CH 10.6V 0.08A 16DIP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 28699 pcs Datový list ALD210800/A
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty Vgs (th) (max) 'Id 20mV @ 10µA
Dodavatel zařízení Package 16-PDIP Série EPAD®, Zero Threshold™
RDS On (Max) @ Id, Vgs 25 Ohm Power - Max 500mW
Obal Tube Paket / krabice 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Ostatní jména 1014-1213 Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 15pF @ 5V Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs -
Typ FET 4 N-Channel, Matched Pair FET Feature Logic Level Gate
Drain na zdroj napětí (Vdss) 10.6V Detailní popis Mosfet Array 4 N-Channel, Matched Pair 10.6V 80mA 500mW Through Hole 16-PDIP
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 80mA