ATS-10E-49-C3-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ATS-10E-49-C3-R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ATS-10E-49-C3-R0 |
|---|---|
| Výrobce | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Popis | HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T412 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | 30 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | ATS-10E-49-C3-R0 | Výrobce | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T412 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 27041 pcs | Datový list | ATS-10E-49-C3-R0 |
| Kategorie | Ventilátory, řízení tepla | Šířka | 1.181" (30.00mm) |
| Typ | Top Mount | Tepelný odpor @ Natural | - |
| Tepelný odpor @ s nuceným oběhem vzduchu Flow | 26.55°C/W @ 100 LFM | Tvar | Square, Fins |
| Série | pushPIN™ | Ztráta energie @ Teplota Rise | - |
| materiál Finish | Blue Anodized | Materiál | Aluminum |
| Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks | Délka | 1.181" (30.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška Off báze (výška Fin) | 0.394" (10.00mm) |