ATS-10H-137-C2-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ATS-10H-137-C2-R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ATS-10H-137-C2-R0 |
|---|---|
| Výrobce | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Popis | HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T766 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | ATS-10H-137-C2-R0 | Výrobce | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T766 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 29422 pcs | Datový list | ATS-10H-137-C2-R0 |
| Kategorie | Ventilátory, řízení tepla | Šířka | 0.984" (25.00mm) |
| Typ | Top Mount | Tepelný odpor @ Natural | - |
| Tepelný odpor @ s nuceným oběhem vzduchu Flow | 18.36°C/W @ 100 LFM | Tvar | Square, Fins |
| Série | pushPIN™ | Ztráta energie @ Teplota Rise | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | materiál Finish | Blue Anodized |
| Materiál | Aluminum | Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks |
| Délka | 0.984" (25.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška Off báze (výška Fin) | 0.394" (10.00mm) | Průměr | - |