domů > produkty > Ventilátory, řízení tepla > Tepelné chladiče > ATS-12D-207-C3-R0
ATS-12D-207-C3-R0
ATS-12D-207-C3-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ATS-12D-207-C3-R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ATS-12D-207-C3-R0
Výrobce Advanced Thermal Solutions, Inc.
Popis HEATSINK 60X60X12MM XCUT T412
Product parameter
Part Number ATS-12D-207-C3-R0 Výrobce Advanced Thermal Solutions, Inc.
Popis HEATSINK 60X60X12MM XCUT T412 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 18095 pcs Datový list ATS-12D-207-C3-R0
Kategorie Ventilátory, řízení tepla Šířka 2.362" (60.00mm)
Typ Top Mount Tepelný odpor @ Natural -
Tepelný odpor @ s nuceným oběhem vzduchu Flow 6.47°C/W @ 100 LFM Tvar Square, Fins
Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks Délka 2.362" (60.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška Off báze (výška Fin) 0.472" (12.00mm)