ATS-12F-198-C2-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ATS-12F-198-C2-R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ATS-12F-198-C2-R0 |
|---|---|
| Výrobce | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Popis | HEATSINK 45X45X12MM XCUT T766 |
Product parameter
| Part Number | ATS-12F-198-C2-R0 | Výrobce | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | HEATSINK 45X45X12MM XCUT T766 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 28618 pcs | Datový list | ATS-12F-198-C2-R0 |
| Kategorie | Ventilátory, řízení tepla | Šířka | 1.772" (45.00mm) |
| Typ | Top Mount | Tepelný odpor @ Natural | - |
| Tepelný odpor @ s nuceným oběhem vzduchu Flow | 9.06°C/W @ 100 LFM | Tvar | Square, Fins |
| Délka | 1.772" (45.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška Off báze (výška Fin) | 0.472" (12.00mm) | Průměr | - |