domů > produkty > Ventilátory, řízení tepla > Tepelné chladiče > ATS-15D-23-C3-R0
ATS-15D-23-C3-R0
ATS-15D-23-C3-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ATS-15D-23-C3-R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ATS-15D-23-C3-R0
Výrobce Advanced Thermal Solutions, Inc.
Popis HEATSINK 60X60X15MM XCUT T412
(v amerických dolarech)
10 pcs30 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number ATS-15D-23-C3-R0 Výrobce Advanced Thermal Solutions, Inc.
Popis HEATSINK 60X60X15MM XCUT T412 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 16663 pcs Datový list ATS-15D-23-C3-R0
Kategorie Ventilátory, řízení tepla Šířka 2.362" (60.00mm)
Typ Top Mount Tepelný odpor @ Natural -
Tepelný odpor @ s nuceným oběhem vzduchu Flow 12.06°C/W @ 100 LFM Tvar Square, Fins
Série pushPIN™ Ztráta energie @ Teplota Rise -
Chlazená balíček Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
materiál Finish Blue Anodized Materiál Aluminum
Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks Délka 2.362" (60.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška Off báze (výška Fin) 0.590" (15.00mm)