domů > produkty > Ventilátory, řízení tepla > Tepelné chladiče > ATS-20F-93-C1-R0
ATS-20F-93-C1-R0
ATS-20F-93-C1-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ATS-20F-93-C1-R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ATS-20F-93-C1-R0
Výrobce Advanced Thermal Solutions, Inc.
Popis HEATSINK 40X40X20MM R-TAB
Product parameter
Part Number ATS-20F-93-C1-R0 Výrobce Advanced Thermal Solutions, Inc.
Popis HEATSINK 40X40X20MM R-TAB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 21905 pcs Datový list ATS-20F-93-C1-R0
Kategorie Ventilátory, řízení tepla Šířka 1.575" (40.00mm)
Typ Top Mount Tepelný odpor @ Natural -
Tepelný odpor @ s nuceným oběhem vzduchu Flow 12.29°C/W @ 100 LFM Tvar Square, Fins
Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks Délka 1.575" (40.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška Off báze (výška Fin) 0.790" (20.00mm)