A4409KLPTR-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit A4409KLPTR-T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | A4409KLPTR-T |
|---|---|
| Výrobce | Allegro MicroSystems, LLC. |
| Popis | IC REG TRPL BUCK/LINEAR 20ETSSOP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| Part Number | A4409KLPTR-T | Výrobce | Allegro MicroSystems, LLC. |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 42202 pcs | Datový list | A4409 |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | w / Školitel | No |
| w / Sequencer | Yes | w / LED Driver | No |
| Napětí / proud - Výstup 3 | 5V, 150mA | Napětí / proud - Výstup 2 | 6V/6.6V, 1A |
| Napětí / proud - Výstup 1 | 0.8 V ~ 3.3 V, 800mA | Napětí - Supply | 3 V ~ 36 V |
| Série | Automotive, AEC-Q100 | Obal | Cut Tape (CT) |
| Paket / krabice | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad | Ostatní jména | 620-1764-1 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 135°C | Počet výstupů | 3 |