domů > produkty > Snímače, převodníky > Proudové měniče > ACS754SCB-150-PSS
ACS754SCB-150-PSS
ACS754SCB-150-PSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ACS754SCB-150-PSS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ACS754SCB-150-PSS
Výrobce Allegro MicroSystems, LLC.
Popis SENSOR CURRENT HALL 150A AC/DC
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5230 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number ACS754SCB-150-PSS Výrobce Allegro MicroSystems, LLC.
Popis SENSOR CURRENT HALL 150A AC/DC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5230 pcs Datový list ACS754xCB-150
Kategorie Snímače, převodníky Napětí - Supply 5V
Série - Typ senzoru Hall Effect, Open Loop
Citlivost 13.3mV/A Doba odezvy 11µs
Polarizace Bidirectional Obal Tray
Paket / krabice 5-CB Straight Leads Výstup Ratiometric, Voltage
Provozní teplota -20°C ~ 85°C Počet kanálů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Linearita ±0.8% Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvence DC ~ 35kHz pro měření AC/DC
Detailní popis Current Sensor 150A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CB Straight Leads Proud - Supply (Max) 10mA
Proud - Sensing 150A Přesnost ±1%