16NH00GL-6
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 16NH00GL-6 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 16NH00GL-6 |
|---|---|
| Výrobce | Altech Corporation |
| Popis | FUSENH00GL 3 16A660V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | 16NH00GL-6 | Výrobce | Altech Corporation |
|---|---|---|---|
| Popis | FUSENH00GL 3 16A660V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 7952 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Série | * |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
16NH00AM-6 - Výrobci:
Altech Corporation - Popis:
FUSEMOTOR PROTECTION 3 NH0016A66 - Na skladě:
- Část#:
16NA100MEFC6.3X11 - Výrobci:
Rubycon - Popis:
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL - Na skladě: