VKA3100N
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit VKA3100N s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | VKA3100N |
|---|---|
| Výrobce | Altech Corporation |
| Popis | SWITCH DISCT 100A |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
Product parameter
| Part Number | VKA3100N | Výrobce | Altech Corporation |
|---|---|---|---|
| Popis | SWITCH DISCT 100A | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1420 pcs | Datový list | VKAxN Series Datasheet |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí | 600V |
| Typ | Switch | Série | VKA |
| Ostatní jména | 1920-1448 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Aktuální | 100A |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
TPWDS-SSM-3 - Výrobci:
Bussmann (Eaton) - Popis:
SWITCH DISCONNECT 150-250A 80VDC - Na skladě: