ESTM11300
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ESTM11300 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ESTM11300 |
|---|---|
| Výrobce | Amphenol Pcd |
| Popis | CONN TERM BLK 11POS 7.5MM R/A |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ESTM11300 | Výrobce | Amphenol Pcd |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN TERM BLK 11POS 7.5MM R/A | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 33739 pcs | Datový list | ESGM,ESMM,ESTM |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | drát Ukončení | Screw - Rising Cage Clamp |
| Wire Gauge | 11-30 AWG | Napětí | 300V |
| Točivý moment - Šroub | 0.5 Nm (4.4 Lb-In) | Série | ESTM |
| závit | - | Screw Materiál - Pokovování | Copper Alloy - Nickel Plated |
| Pozice za úroveň | 11 | stoupání | 0.295" (7.50mm) |
| Obal | Tray | Provozní teplota | -40°C ~ 110°C |
| Počet úrovní | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | páření Orientace | Horizontal with Board |
| Materiál krytu | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 | Funkce | Interlocking (Side) |
| Detailní popis | 11 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole | Aktuální | 24A |