561R10TCCQ15BA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 561R10TCCQ15BA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 561R10TCCQ15BA |
|---|---|
| Výrobce | Vishay BC Components |
| Popis | CAP CER 15PF 1KV NP0 RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 561R10TCCQ15BA | Výrobce | Vishay BC Components |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 15PF 1KV NP0 RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 168735 pcs | Datový list | 561R Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - AC | - |
| Napětí - Jmenovitá | 1000V (1kV) | Tolerance | 15pF |
| Tloušťka (Max) | C0G, NP0 | Povrchová montáž Land Velikost | 0.252" (6.40mm) |
| Velikost / Rozměry | 0.252" Dia (6.40mm) | Série | Cera-Mite 561R |
| Stav RoHS | Bulk | Zvlněný proud - nízká frekvence | General Purpose |
| hodnocení | - | Polarizace | Radial, Disc |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 22 Weeks |
| Výrobní číslo výrobce | 561R10TCCQ15BA | Lead Style | - |
| Výška - Sedící (Max) | 0.377" (9.58mm) | Funkce | Low Dissipation Factor |
| Poruchovost | Straight | Rozšířený popis | 15pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±5% | Popis | CAP CER 15PF 1KV NP0 RADIAL |