561R10TCCQ50
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 561R10TCCQ50 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 561R10TCCQ50 |
|---|---|
| Výrobce | Angstrohm / Vishay |
| Popis | CAP CER 50PF 1KV NP0 RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 561R10TCCQ50 | Výrobce | Angstrohm / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 50PF 1KV NP0 RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 159094 pcs | Datový list | 561R Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 1000V (1kV) |
| Tolerance | ±5% | Tloušťka (Max) | - |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 | Velikost / Rozměry | 0.441" Dia (11.20mm) |
| Série | Cera-Mite 561R | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Disc |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 40 Weeks |
| Lead Style | Straight | Rozestup vývodù | 0.252" (6.40mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.566" (14.38mm) |
| Funkce | Low Dissipation Factor | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 50pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc | kapacitní | 50pF |