562RBD102AE102MB92
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 562RBD102AE102MB92 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 562RBD102AE102MB92 |
|---|---|
| Výrobce | Angstrohm / Vishay |
| Popis | CAP CER 1000PF 1KV RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | 562RBD102AE102MB92 | Výrobce | Angstrohm / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 1000PF 1KV RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 168355 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 1000V (1kV) |
| Tolerance | ±10% | Tloušťka (Max) | - |
| teplotní koeficient | - | Velikost / Rozměry | - |
| Série | Cera-Mite 562R | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Disc |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 40 Weeks |
| Lead Style | Straight | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 1000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc | kapacitní | 1000pF |