domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > 564R30GAQ27
564R30GAQ27
564R30GAQ27
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 564R30GAQ27 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 564R30GAQ27
Výrobce Vishay BC Components
Popis CAP CER 27PF 3KV N2200 RADIAL
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 564R30GAQ27 Výrobce Vishay BC Components
Popis CAP CER 27PF 3KV N2200 RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 189293 pcs Datový list 564R, 565R Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napìtí - AC -
Napětí - Jmenovitá 3000V (3kV) Tolerance 27pF
Tloušťka (Max) N2200 Povrchová montáž Land Velikost 0.252" (6.40mm)
Velikost / Rozměry 0.331" Dia (8.40mm) Série Cera-Mite 564R
Stav RoHS Bulk Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
hodnocení - Polarizace Radial, Disc
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks
Výrobní číslo výrobce 564R30GAQ27 Lead Style -
Výška - Sedící (Max) 0.520" (13.20mm) Funkce -
Poruchovost Straight Rozšířený popis 27pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor N2200 Radial, Disc
ESR (Equivalent Resistance Series) ±20% Popis CAP CER 27PF 3KV N2200 RADIAL