564RX7RAA752EF221M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 564RX7RAA752EF221M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 564RX7RAA752EF221M |
|---|---|
| Výrobce | Angstrohm / Vishay |
| Popis | CAP CER 220PF 7.5KV X7R RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | 564RX7RAA752EF221M | Výrobce | Angstrohm / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 220PF 7.5KV X7R RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 164946 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 7500V (7.5kV) |
| Tolerance | ±20% | Tloušťka (Max) | - |
| teplotní koeficient | X7R | Velikost / Rozměry | - |
| Série | Cera-Mite 564R | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Disc |
| Provozní teplota | -25°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 40 Weeks |
| Lead Style | Straight | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Low Dissipation Factor | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 220pF ±20% 7500V (7.5kV) Ceramic Capacitor X7R Radial, Disc | kapacitní | 220pF |