PR02FS0206809KR500
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PR02FS0206809KR500 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PR02FS0206809KR500 |
|---|---|
| Výrobce | Vishay BC Components |
| Popis | RES 68 OHM 10% 2W AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | PR02FS0206809KR500 | Výrobce | Vishay BC Components |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 68 OHM 10% 2W AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 837779 pcs | Datový list | PR02-FS Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Napìtí - AC | - |
| Napětí - Pracovní | 2W | Napětí - Rozdělení | Axial |
| Tloušťka (Max) | ±250ppm/°C | Velikost / Rozměry | 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm) |
| Série | PR02-FS | Stav RoHS | Digi-Reel® |
| Polarizace | Axial | Ostatní jména | BC3364DKR |
| Provozní teplota | -55°C ~ 200°C | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks | Výrobní číslo výrobce | PR02FS0206809KR500 |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Flame Proof, Fusible, Pulse Withstanding, Safety |
| FIFO je | 2 | Rozšířený popis | 68 Ohm ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Pulse Withstanding, Safety Metal Film |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±10% | Popis | RES 68 OHM 10% 2W AXIAL |