RFB300-24S12-R5TY
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RFB300-24S12-R5TY s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RFB300-24S12-R5TY |
|---|---|
| Výrobce | Astec America (Artesyn Embedded Technologies) |
| Popis | DC DC CONVERTER 12V 300W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | RFB300-24S12-R5TY | Výrobce | Astec America (Artesyn Embedded Technologies) |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 12V 300W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5242 pcs | Datový list | RFB300,350 Series |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | Napětí - Výstup 1 | 12V |
| Napětí - Izolace | 1.5kV | Napětí - vstup (Min) | 18V |
| Napětí - vstup (Max) | 36V | Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 2.39" L x 2.27" W x 0.50" H (60.7mm x 57.7mm x 12.7mm) | Série | RFB300 |
| Příkon (W) | 300W | Obal | Tray |
| Paket / krabice | 9-DIP Module, 1/2 Brick | Provozní teplota | -40°C ~ 100°C |
| Počet výstupů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO | Účinnost | 86% |
| Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 25A 18V - 36V Input | Proud - výstup (Max) | 25A |