domů > produkty > Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) > Konvertory AC DC > GLC75-28G
GLC75-28G
GLC75-28G
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit GLC75-28G s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number GLC75-28G
Výrobce Ault / SL Power
Popis AC/DC CONVERTER 28V 75W
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number GLC75-28G Výrobce Ault / SL Power
Popis AC/DC CONVERTER 28V 75W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5878 pcs Datový list GLC75, GLM75
Kategorie Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 28V Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC
Typ Open Frame Velikost / Rozměry 5.75" L x 3.40" W x 1.56" H (146.0mm x 86.4mm x 39.7mm)
Série GLC75 Příkon (W) 75W
Provozní teplota 0°C ~ 50°C Počet výstupů 1
Typ montáže Chassis Mount Požadováno minimální zatížení No
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Universal Input
Účinnost 85% Detailní popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 2.7A 90 ~ 264 VAC Input
Proud - výstup (Max) 2.7A schválení CE