GLD150-24
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit GLD150-24 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | GLD150-24 |
|---|---|
| Výrobce | Ault / SL Power |
| Popis | AC/DC CONVERTER 24V 150W |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | GLD150-24 | Výrobce | Ault / SL Power |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC CONVERTER 24V 150W | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5055 pcs | Datový list | GLD150 Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 24V | Napětí - Vstup | 85 ~ 264 VAC |
| Typ | Open Frame | Velikost / Rozměry | 7.00" L x 4.50" W x 1.70" H (177.8mm x 114.3mm x 43.2mm) |
| Série | GLD150 | Příkon (W) | 150W (180W Forced Air) |
| Ostatní jména | 271-2174 | Provozní teplota | 0°C ~ 50°C |
| Počet výstupů | 1 | Typ montáže | Chassis Mount |
| Funkce | Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input | Účinnost | 80% |
| Detailní popis | Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.2A 85 ~ 264 VAC Input | Proud - výstup (Max) | 6.2A |