GPC130DG
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit GPC130DG s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | GPC130DG |
|---|---|
| Výrobce | Ault / SL Power |
| Popis | AC/DC CONVERTER 5V 24V -12V 12V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | GPC130DG | Výrobce | Ault / SL Power |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC CONVERTER 5V 24V -12V 12V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4860 pcs | Datový list | GPC130, GPM130 Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup 4 | 12V |
| Napětí - Výstup 3 | -12V | Napětí - Výstup 2 | 24V |
| Napětí - Výstup 1 | 5V | Napětí - Vstup | 85 ~ 264 VAC |
| Typ | Open Frame | Velikost / Rozměry | 8.50" L x 4.50" W x 2.00" H (215.9mm x 114.3mm x 50.8mm) |
| Série | GPC130 | Příkon (W) | 130W |
| Provozní teplota | 0°C ~ 50°C (With Derating) | Počet výstupů | 4 |
| Typ montáže | Chassis Mount | Požadováno minimální zatížení | Yes |
| Účinnost | 70% | Detailní popis | Open Frame AC DC Converter 4 Output 5V 24V -12V 12V 16A, 3.5A, 1.2A, 1.2A 85 ~ 264 VAC Input |
| Proud - výstup (Max) | 16A, 3.5A, 1.2A, 1.2A | schválení | CE |