GPFC125FG
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit GPFC125FG s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | GPFC125FG |
|---|---|
| Výrobce | Ault / SL Power |
| Popis | AC/DC CNVRTR 5V 2X15V -5V 125W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 60 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | GPFC125FG | Výrobce | Ault / SL Power |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC CNVRTR 5V 2X15V -5V 125W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 398 pcs | Datový list | GPFC125, GPFM125 |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup 4 | -5V |
| Napětí - Výstup 3 | 15V | Napětí - Výstup 2 | 15V |
| Napětí - Výstup 1 | 5V | Napětí - Vstup | 90 ~ 264 VAC |
| Typ | Open Frame | Velikost / Rozměry | 6.00" L x 3.50" W x 1.50" H (152.4mm x 88.9mm x 38.1mm) |
| Série | GPFC125 | Příkon (W) | 125W |
| Provozní teplota | 0°C ~ 50°C | Počet výstupů | 4 |
| Typ montáže | Chassis Mount | Požadováno minimální zatížení | No |
| Účinnost | 72% | Detailní popis | Open Frame AC DC Converter 4 Output 5V 15V 15V -5V 9A, 3.5A, 2.5A,300mA 90 ~ 264 VAC Input |
| Proud - výstup (Max) | 9A, 3.5A, 2.5A,300mA | schválení | CE |
| Aplikace | ITE (Commercial) |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
GPFC125DG - Výrobci:
Ault / SL Power - Popis:
AC/DC CNVRTR 5V 24V +/-12V 125W - Na skladě:
- Část#:
GPFC125HG - Výrobci:
Ault / SL Power - Popis:
AC/DC CNVRTR 3.3V 5V +/-12V 125W - Na skladě: