domů > produkty > Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) > LED ovladače > LU225S12K
LU225S12K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LU225S12K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LU225S12K
Výrobce Ault / SL Power
Popis LIGHTING & ITE 225 WATTS SWITCHI
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 982 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number LU225S12K Výrobce Ault / SL Power
Popis LIGHTING & ITE 225 WATTS SWITCHI Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 982 pcs Datový list LU225 Series Datasheet
Kategorie Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) Napětí - Výstup 12V
Napětí - Izolace 3kV Napětí - vstup (Min) 100VAC
Napětí - vstup (Max) 277VAC Typ Constant Voltage
topologie AC DC Converter styl koncovky Rectangular, 6 Position
Velikost / Rozměry 4.10" L x 2.20" W x 1.50" H (104.1mm x 55.9mm x 38.1mm) Série LU225
hodnocení - Ostatní jména 271-3042
Provozní teplota -10°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupů 1
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 23 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce OCP, OTP, OVP, SCP Účinnost 90%
stmívání - Detailní popis 13.3A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Proud - výstup (Max) 13.3A schválení CE