ME20A4803C01
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ME20A4803C01 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ME20A4803C01 |
|---|---|
| Výrobce | Ault / SL Power |
| Popis | AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 20W |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 250 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ME20A4803C01 | Výrobce | Ault / SL Power |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 20W | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 7387 pcs | Datový list | Connector Options |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup | 48V |
| Napětí - Vstup | 90 ~ 264 VAC | Velikost / Rozměry | 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm) |
| Série | ME20 (20W) | Region Použitý | North America |
| Příkon (W) | 20W | Polarizace | Positive Center |
| výstupní konektor | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Provozní teplota | -20°C ~ 70°C |
| Bez spotřeby elektrické energie | 100mW (Max) | Výrobní standardní doba výroby | 20 Weeks |
| Typ vstupu | Multi-Blade (Single Blade Included) | vstupní konektor | NEMA 1-15P |
| Formulář | Wall Mount | Účinnost | Level VI |
| Detailní popis | 48V 20W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Single Blade Included) Input | Proud - výstup (Max) | 420mA |
| Délka přívodního kabelu | 59" (1.50m) | schválení | CE |