MENB1030A0540C01
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MENB1030A0540C01 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MENB1030A0540C01 |
|---|---|
| Výrobce | Ault / SL Power |
| Popis | AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 30W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MENB1030A0540C01 | Výrobce | Ault / SL Power |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 30W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1928 pcs | Datový list | Connector OptionsMENB1030 |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Hmotnost | 0.441 lb (200.03g) |
| Napětí - Výstup | 5V | Napětí - Vstup | 100 ~ 240 VAC |
| Velikost / Rozměry | 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) | Série | MENB1030 (30W) |
| Region Použitý | North America | Příkon (W) | 20W |
| Polarizace | Positive Center | výstupní konektor | Barrel Plug R/A, 2.0mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Provozní teplota | -20°C ~ 40°C | Bez spotřeby elektrické energie | 100mW (Max) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Typ vstupu | Fixed Blade |
| vstupní konektor | NEMA 1-15P | Formulář | Wall Mount |
| Účinnost | Level V | Detailní popis | 5V 20W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input |
| Proud - výstup (Max) | 4A | Délka přívodního kabelu | 59" (1.50m) |