PS45L-R02AR100K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PS45L-R02AR100K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PS45L-R02AR100K |
|---|---|
| Výrobce | BI Technologies / TT Electronics |
| Popis | SLIDE POT 100K OHM 0.125W TOP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 520 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | PS45L-R02AR100K | Výrobce | BI Technologies / TT Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | SLIDE POT 100K OHM 0.125W TOP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 72951 pcs | Datový list | PSxxM,PSxxL Model |
| Kategorie | Potenciometry, proměnné odpory | Cestovní Rozsah | 45mm |
| Tolerance | ±20% | Velikost / Rozměry | Rectangular - 2.362" L x 0.354" W x 0.276" H (60.00mm x 9.00mm x 7.00mm) |
| Série | PSxxL | Režim panel | 100 kOhms |
| Příkon (W) | 0.125W, 1/8W | Typ montáže | Through Hole |
| Typ faderu | Standard, LED | Detailní popis | 100 kOhms 0.125W, 1/8W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type |