domů > produkty > Ochrana obvodu > PTC resetovatelné pojistky > 0ZCG0030FF2C
0ZCG0030FF2C
0ZCG0030FF2C
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0ZCG0030FF2C s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0ZCG0030FF2C
Výrobce Bel
Popis PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number 0ZCG0030FF2C Výrobce Bel
Popis PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 813607 pcs Datový list 0ZCG Series Datasheet
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Max 30V
Typ Polymeric Doba do vypnutí 100ms
Tloušťka (Max) 0.028" (0.70mm) Velikost / Rozměry 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
Série 0ZCG Odolnost - posuv (R1) (Max) 1.75 Ohms
Odolnost - Počáteční (Ri) (Min) 200 mOhms hodnocení -
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice 1812 (4532 Metric), Concave
Ostatní jména 507-1758-1 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2A (4 Weeks)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Detailní popis Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 300mA Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave Proud - Trip (It) 600mA
Proud - Max 40A Proud - přidržení (H) (Max) 300mA