ABC180-1T12L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ABC180-1T12L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ABC180-1T12L |
|---|---|
| Výrobce | Bel |
| Popis | AC/DC CONVERTER 12V 120/180W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ABC180-1T12L | Výrobce | Bel |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC CONVERTER 12V 120/180W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1160 pcs | Datový list | ABC180 Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 12V | Napětí - Izolace | 3kV |
| Napětí - Vstup | 80 ~ 264 VAC | Typ | Open Frame |
| Velikost / Rozměry | 4.00" L x 2.00" W x 0.75" H (101.6mm x 50.8mm x 19.1mm) | Série | ABC180 |
| Příkon (W) | 120W (180W Forced Air) | Ostatní jména | 179-2945 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 70°C (With Derating) | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Chassis Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Požadováno minimální zatížení | No | Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks |
| Účinnost | 88% | Detailní popis | Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 9.37A 80 ~ 264 VAC Input |
| Proud - výstup (Max) | 9.37A | schválení | CE |